Kalender

23.09.2017 00:00:00 01.09.2017 00:00:00
91 91

Uke 35 / 28.aug — 03.sep

NårHva
Søndag11:0013. søndag i treenighetstiden
11:15 — 12:00Søndagsskole

Uke 36 / 04. — 10.sep

NårHva
Tirsdag18:00Stille kirke
Onsdag10:30 — 12:00Babysang
11:00 — 10:00Vi over 60
Menighetssalen
18:00 — 19:45Benedictus (jentekoret)
19:00 — 20:30Benedictus (vokalensemblet)
Søndag11:00Vingårdssøndag / 14. søndag i treenighetstiden
11:15 — 12:00Søndagsskole

Uke 37 / 11. — 17.sep

NårHva
Tirsdag18:00Stille kirke
Onsdag10:30 — 12:00Babysang
18:00 — 19:45Benedictus (jentekoret)
19:00 — 20:30Benedictus (vokalensemblet)
Søndag11:0015. søndag i treenighetstiden
11:15 — 12:00Søndagsskole

Uke 38 / 18. — 24.sep

NårHva
Tirsdag18:00Stille kirke
Onsdag10:30 — 12:00Babysang
18:00 — 19:45Benedictus (jentekoret)
19:00 — 20:30Benedictus (vokalensemblet)
Søndag11:0016. søndag i treenighetstiden
11:15 — 12:00Søndagsskole

Uke 39 / 25.sep — 01.okt

NårHva
Tirsdag18:00Stille kirke
Onsdag10:30 — 12:00Babysang
18:00 — 19:45Benedictus (jentekoret)
19:00 — 20:30Benedictus (vokalensemblet)
Fredag11:00Mikkelsmesse
Søndag11:0017. søndag i treenighetstiden
11:15 — 12:00Søndagsskole

Uke 40 / 02. — 08.okt

NårHva
Tirsdag18:00Stille kirke
Onsdag10:30 — 12:00Babysang
11:00 — 10:00Vi over 60
Menighetssalen
18:00 — 19:45Benedictus (jentekoret)
19:00 — 20:30Benedictus (vokalensemblet)
Søndag11:0018. søndag i treenighetstiden
11:15 — 12:00Søndagsskole

Uke 41 / 09. — 15.okt

NårHva
Tirsdag18:00Stille kirke
Onsdag10:30 — 12:00Babysang
18:00 — 19:45Benedictus (jentekoret)
19:00 — 20:30Benedictus (vokalensemblet)
Søndag11:0019. søndag i treenighetstiden
11:15 — 12:00Søndagsskole

Uke 42 / 16. — 22.okt

NårHva
Tirsdag18:00Stille kirke
Onsdag10:30 — 12:00Babysang
18:00 — 19:45Benedictus (jentekoret)
19:00 — 20:30Benedictus (vokalensemblet)
Søndag11:0020. søndag i treenighetstiden
11:15 — 12:00Søndagsskole

Uke 43 / 23. — 29.okt

NårHva
Tirsdag18:00Stille kirke
Onsdag10:30 — 12:00Babysang
18:00 — 19:45Benedictus (jentekoret)
19:00 — 20:30Benedictus (vokalensemblet)
Søndag11:00Bots - og bønnedag
11:15 — 12:00Søndagsskole

Uke 44 / 30.okt — 05.nov

NårHva
Tirsdag11:00Reformasjonsdagen
18:00Stille kirke
Onsdag10:30 — 12:00Babysang
11:00 — 10:00Vi over 60
Menighetssalen
18:00 — 19:45Benedictus (jentekoret)
19:00 — 20:30Benedictus (vokalensemblet)
Søndag11:00Allehelgensdag
11:00Minnedag
11:15 — 12:00Søndagsskole

Uke 45 / 06. — 12.nov

NårHva
Tirsdag18:00Stille kirke
Onsdag10:30 — 12:00Babysang
18:00 — 19:45Benedictus (jentekoret)
19:00 — 20:30Benedictus (vokalensemblet)
Søndag11:0023. søndag i treenighetstiden
11:15 — 12:00Søndagsskole

Uke 46 / 13. — 19.nov

NårHva
Tirsdag18:00Stille kirke
Onsdag10:30 — 12:00Babysang
18:00 — 19:45Benedictus (jentekoret)
19:00 — 20:30Benedictus (vokalensemblet)
Søndag11:0024. søndag i treenighetstiden
11:15 — 12:00Søndagsskole

Uke 47 / 20. — 26.nov

NårHva
Tirsdag18:00Stille kirke
Onsdag10:30 — 12:00Babysang
18:00 — 19:45Benedictus (jentekoret)
19:00 — 20:30Benedictus (vokalensemblet)
Søndag11:00Domssøndag / Kristi kongedag
11:15 — 12:00Søndagsskole

Uke 48 / 27.nov — 03.des

NårHva
Tirsdag18:00Stille kirke
Onsdag10:30 — 12:00Babysang
18:00 — 19:45Benedictus (jentekoret)
19:00 — 20:30Benedictus (vokalensemblet)
Søndag11:001. søndag i adventstiden
11:15 — 12:00Søndagsskole

Uke 49 / 04. — 10.des

NårHva
Tirsdag18:00Stille kirke
Onsdag10:30 — 12:00Babysang
11:00 — 10:00Vi over 60
Menighetssalen
18:00 — 19:45Benedictus (jentekoret)
19:00 — 20:30Benedictus (vokalensemblet)

Uke 50 / 11. — 17.des

NårHva

Uke 51 / 18. — 24.des

NårHva

Uke 52 / 25. — 31.des

NårHva

Uke 1 / 01. — 07.jan

NårHva