Kalender

17.09.2019 00:00:00 01.09.2019 00:00:00
146 0
Klikk på månedsnavn for å se hele måneden, eller ukenummer for å se hele uka

Uke 35 / 26.aug — 01.sep

NårHva
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:0012. søndag i treenighetstiden
20:00Kveldsmesse

Uke 36 / 02. — 08.sep

NårHva
Mandag18:00 — 19:30Speideren
Onsdag11:00 — 13:00Vi over 60
Menighetssalen
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
16:30 — 18:30Supertorsdag
17:30 — 18:15Soul Kids
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
20:15 — 22:30Klubben
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:0013. søndag i treenighetstiden

Uke 37 / 09. — 15.sep

NårHva
Mandag17:30 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Tirsdag19:30 — 21:00Kirketirsdag
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
17:30 — 18:15Soul Kids
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:00Vingårdssøndag/14. søndag i treenighetstiden
20:00Kveldsmesse

Uke 38 / 16. — 22.sep

NårHva
Mandag17:30 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Tirsdag19:30 — 21:00Kirketirsdag
Onsdag19:30 — 21:30Suppe for sju
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
16:30 — 18:30Supertorsdag
17:30 — 18:15Soul Kids
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
19:00 — 23:30Hjerteslag Vågsbygd
20:00 — 22:00Konsert med Norgeskoret Via Vitae
20:15 — 22:30Klubben
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:0015. søndag i treenighetstiden

Uke 39 / 23. — 29.sep

NårHva
Mandag17:30 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Tirsdag19:30 — 21:00Kirketirsdag
19:30 — 21:30Israel og Palestina -er fred mulig?
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
17:30 — 18:15Soul Kids
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:0016. søndag i treenighetstiden

Uke 40 / 30.sep — 06.okt

NårHva
Onsdag11:00 — 13:00Vi over 60
Menighetssalen
Torsdag17:30 — 18:15Soul Kids
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Søndag00:0017. søndag i treenighetstiden

Uke 41 / 07. — 13.okt

NårHva
Mandag17:30 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Tirsdag19:30 — 21:00Kirketirsdag
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
17:30 — 18:15Soul Kids
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:0018. søndag i treenighetstiden
20:00Kveldsmesse

Uke 42 / 14. — 20.okt

NårHva
Mandag17:30 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Tirsdag19:30 — 21:00Kirketirsdag
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
16:30 — 18:30Supertorsdag
17:30 — 18:15Soul Kids
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag20:15 — 22:30Klubben
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:0019. søndag i treenighetstiden

Uke 43 / 21. — 27.okt

NårHva
Mandag17:30 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Tirsdag19:30 — 21:00Kirketirsdag
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
17:30 — 18:15Soul Kids
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:00Bots og bønnedag

Uke 44 / 28.okt — 03.nov

NårHva
Mandag17:30 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Tirsdag19:30 — 21:00Kirketirsdag
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
16:30 — 18:30Supertorsdag
17:30 — 18:15Soul Kids
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
20:15 — 22:30Klubben
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:00Allehelgensdag

Uke 45 / 04. — 10.nov

NårHva
Mandag17:30 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Onsdag11:00 — 13:00Vi over 60
Menighetssalen
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
17:30 — 18:15Soul Kids
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:0025. søndag i treenighetstiden

Uke 46 / 11. — 17.nov

NårHva
Mandag17:30 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
16:30 — 18:30Supertorsdag
17:30 — 18:15Soul Kids
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
20:15 — 22:30Klubben
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:0026. søndag i treenighetstiden

Uke 47 / 18. — 24.nov

NårHva
Mandag17:30 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
17:30 — 18:15Soul Kids
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:00Domssøndag/Kristi kongedag

Uke 48 / 25.nov — 01.des

NårHva
Mandag17:30 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
16:30 — 18:30Supertorsdag
17:30 — 18:15Soul Kids
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
20:15 — 22:30Klubben
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole

Uke 49 / 02. — 08.des

NårHva
Mandag17:30 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Onsdag11:00 — 13:00Vi over 60
Menighetssalen
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
17:30 — 18:15Soul Kids
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens

Uke 50 / 09. — 15.des

NårHva

Uke 51 / 16. — 22.des

NårHva

Uke 52 / 23. — 29.des

NårHva

Uke 53 / 30.des 2019 — 05.jan 2020

NårHva
Del