Kalender

17.01.2019 00:00:00 01.01.2019 00:00:00
145 0
Klikk på månedsnavn for å se hele måneden, eller ukenummer for å se hele uka

Uke 53 / 31.des 2018 — 06.jan 2019

NårHva
Onsdag11:00 — 13:00Vi over 60
Menighetssalen
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:00Kristi åpenbaringsdag

Uke 2 / 07. — 13.jan

NårHva
Mandag17:00 — 19:00Språkkafe
Tirsdag19:30 — 21:30Fellesmøtene
Q42
Onsdag18:00 — 19:45Jentekoret Benedictus
19:30 — 21:30Fellesmøtene
Q42
Torsdag16:30 — 18:30Supertorsdag
17:30 — 18:30Barnegospel
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
19:30 — 21:30Fellesmøtene
Q42
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
19:30 — 21:30Fellesmøtene
Q42
20:15 — 22:30Klubben
Lørdag19:30 — 21:30Fellesmøtene
Q42
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:002. søndag i åpenbaringstiden
19:30 — 21:30Fellesmøtene
Q42

Uke 3 / 14. — 20.jan

NårHva
Mandag17:00 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Onsdag18:00 — 19:45Jentekoret Benedictus
Torsdag17:30 — 18:30Barnegospel
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:003. søndag i åpenbaringstiden
20:00Kveldsmesse

Uke 4 / 21. — 27.jan

NårHva
Mandag17:00 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Onsdag18:00 — 19:45Jentekoret Benedictus
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
16:30 — 18:30Supertorsdag
17:30 — 18:30Barnegospel
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
20:15 — 22:30Klubben
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:004. søndag i åpenbaringstiden

Uke 5 / 28.jan — 03.feb

NårHva
Mandag17:00 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Onsdag18:00 — 19:45Jentekoret Benedictus
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
17:30 — 18:30Barnegospel
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:005. søndag i åpenbaringstiden
20:00Kveldsmesse

Uke 6 / 04. — 10.feb

NårHva
Mandag17:00 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Onsdag11:00 — 13:00Vi over 60
Menighetssalen
18:00 — 19:45Jentekoret Benedictus
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
16:30 — 18:30Supertorsdag
17:30 — 18:30Barnegospel
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
20:15 — 22:30Klubben
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:006. søndag i åpenbaringstiden

Uke 7 / 11. — 17.feb

NårHva
Mandag17:00 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Onsdag18:00 — 19:45Jentekoret Benedictus
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
17:30 — 18:30Barnegospel
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
Søndag11:00Såmannssøndag

Uke 8 / 18. — 24.feb

NårHva
Søndag11:00Kristi forklarelsesdag

Uke 9 / 25.feb — 03.mar

NårHva
Mandag17:00 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Onsdag18:00 — 19:45Jentekoret Benedictus
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
17:30 — 18:30Barnegospel
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
20:15 — 22:30Klubben
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:00Fastelavnssøndag
20:00Kveldsmesse

Uke 10 / 04. — 10.mar

NårHva
Mandag17:00 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Onsdag11:00 — 13:00Vi over 60
Menighetssalen
18:00 — 19:45Jentekoret Benedictus
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
16:30 — 18:30Supertorsdag
17:30 — 18:30Barnegospel
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:001. søndag i fastetiden

Uke 11 / 11. — 17.mar

NårHva
Mandag17:00 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Onsdag18:00 — 19:45Jentekoret Benedictus
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
17:30 — 18:30Barnegospel
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
20:15 — 22:30Klubben
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:002. søndag i fastetiden
20:00Kveldsmesse

Uke 12 / 18. — 24.mar

NårHva
Mandag17:00 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Onsdag18:00 — 19:45Jentekoret Benedictus
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
16:30 — 18:30Supertorsdag
17:30 — 18:30Barnegospel
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:00Maria budskapsdag

Uke 13 / 25. — 31.mar

NårHva
Mandag17:00 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Onsdag18:00 — 19:45Jentekoret Benedictus
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
17:30 — 18:30Barnegospel
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:003. søndag i fastetiden
20:00Kveldsmesse

Uke 14 / 01. — 07.apr

NårHva
Mandag17:00 — 19:00Språkkafe
18:00 — 19:30Speideren
Onsdag18:00 — 19:45Jentekoret Benedictus
Torsdag11:00 — 13:00Babysang
16:30 — 18:30Supertorsdag
17:30 — 18:30Barnegospel
18:30 — 20:00Soul Children
19:00 — 21:00Soul Teens
Fredag18:30 — 20:00Lillefredags
20:15 — 22:30Klubben
Søndag11:00 — 12:00Søndagsskole
11:004. søndag i fastetiden

Uke 15 / 08. — 14.apr

NårHva

Uke 16 / 15. — 21.apr

NårHva

Uke 17 / 22. — 28.apr

NårHva

Uke 18 / 29.apr — 05.mai

NårHva
Del